Top Nav

Chmura, trendy w ERP, obieg dokumentów, big data – zapraszamy na konferencje

W najbliższych tygodniach przed nami kilka ciekawych konferencji, które zainteresują osoby zainteresowane nowymi trendami w rozwiązaniach dla biznesu.

Jak wykorzystać chmurę dla rozwiązań biznesowych? Jakie korzyści niesie chmura? Na te i inne pytania będziemy mogli usłyszeć podczas VII edycji konferencji Oszczędny biznes oparty o chmurę i środowiska wirtualne. Poruszone zostaną również zagadnienia związane z wirtualizacją. Konferencja odbędzie się 25 października w Warszawie.

baner

Następnego dnia, 26 października, będzie możliwość uczestnictwa w konferencji ERP Trends. Tematyka konferencji ma na celu zaprezentowanie w jaki sposób systemy ERP usprawniają i optymalizują pracę przedsiębiorstw.

27 października natomiast odbędzie się konferencja Workflow & Document Management Trends. Uczestnicy będą rozmawiać o najnowszych trendach w zakresie udoskonalania procesu zarządzania dokumentacją oraz informacją biznesową.

17 i 18 listopada natomiast zapraszamy do udziału w konferencji Data + Big Data & Business Analytics. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną sposoby skutecznej analizy i przetwarzania danych, aby zdobyte informacje przełożyć na wymierne efekty biznesowe. Omówione zostaną również najnowsze trendy i najciekawsze zastosowania analityki firmach na przykładzie case study rozwiązań stosowanych przez liderów.

Zapraszamy!

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.