Top Nav

Dozorbud wdraża w grupie rozwiązanie TETA Constellation

Dozorbud Grupa Polska, spółka specjalizująca się w outsourcingu usług, wdrożyła w 14 spółkach system ERP TETA Constellation. Za wdrożenie w obszarze personelu, logistyki, finansów i majątku trwałego odpowiada firma UNIT4 TETA. Współpraca między firmami trwa od 1998 roku.

UNIT4TETAJednym z kluczowych powodów zmian był rozwój spółki i wzrost zatrudnienia, system raportowania również nie spełniał oczekiwań zarządu. Grupa DGP będąca zakładem pracy chronionej potrzebowała rozwiązania, które będzie posiadało możliwość obsługi procesów związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych. Dlatego istotnym elementem  wdrażanego systemu było dostosowanie do wymagań, które musi spełniać zakład pracy chronionej.

Z UNIT4 TETA współpracujemy od 1998 roku. Wraz z wdrożeniem nowych struktur organizacyjnych, nasze potrzeby diametralnie się zmieniły. W przypadku TETA Constellation najważniejszym jest dla nas fakt, że system obsługuje wielofirmowość oraz posiada elastyczność w tworzeniu zaawansowanych raportów

– powiedział Krzysztof Wójciak, Specjalista ds. Informatyki w DGP Dozorbud.

,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.