Top Nav

Forrester Research: hybris liderem rozwiązań handlowych

Firma hybris, należąca do SAP, została uznana przez Forrester Research za jednego z liderów rozwiązań handlowych B2B. Wyniki badania przedstawiono w raporcie „The Forrester Wave™: B2B Commerce Suites, Q4 2013”. Jako pozostałych liderów Forrester Research wskazuje IBM, Oracle Commerce i Intershop.

W raporcie czytamy, że klientów przyciągają do firmy hybris cztery kluczowe czynniki:

1) nowoczesna architektura oparta na technologii Java
2) wbudowane funkcje zarządzania treściami dotyczącymi produktów (PCM)
3) wbudowane i dynamicznie rozbudowywane funkcje zarządzania zamówieniami oraz
4) elastyczność rozwiązania ramowego.

hybrisJednym z kluczowych czynników odróżniających nas od konkurencji jest to, że pakiet hybris B2B Commerce oferuje skalowalne i elastyczne rozwiązanie umożliwiające szybkie wprowadzanie innowacji. Powyższe atuty, a także to, że hybris stanowi obecnie część firmy SAP, pozwalają nam pomagać klientom w zwiększaniu przychodów i obniżaniu kosztów. Dlatego też jesteśmy dumni z tego, że firma Forrester uznała nas za lidera w swoim ostatnim raporcie poświęconym rozwiązaniom handlowym B2B

– powiedział Ariel Lüdi, dyrektor generalny firmy hybris

Rozwiązanie hybris B2B Commerce jest oparte na pojedynczej strukturze technologii i zawiera m.in. funkcje zarządzania treściami dotyczącymi produktów i zarządzania zamówieniami, zapewniając dzięki temu rozwiązanie do skalowania i poprawy wydajności w środowiskach wysokonakładowych i z dużą liczbą transakcji. Jest to rozwiązanie zbudowane na platformie hybris, którą zaprojektowano jako środowisko operacyjne dla aplikacji internetowych. Rozwiązanie hybris B2B Commerce zapewnia również standaryzowaną platformę programistyczną, dzięki której można stworzyć aplikacje lub rozszerzenia współpracujące z platformą lub aplikacjami hybris.

, , , , , ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.