Top Nav

Infinite i UNIT4 TETA nawiązują współpracę

W ramach współpracy systemy UNIT4 TETA zostaną wzbogacone o rozwiązania Infinite, w tym usługi wymiany i archiwizacji dokumentów w formie elektronicznej oraz rozwiązania mobilne wspierające pracę przedstawicieli handlowych w terenie.

Wspólna oferta obejmuje również platformę B2B autorstwa Infinite, która optymalizuje codzienną współpracę dystrybutorów i detalistów oraz aplikację PECP, która umożliwi automatyczne tworzenie harmonogramów pracy użytkownikom systemów TETA. Dopełnieniem oferty jest system mobilnej obsługi magazynów, który pozwala na pełną automatyzację czynności magazynowych za pomocą przenośnych terminali pracujących w trybie online.

UNIT4TETAMając ugruntowaną pozycję lidera systemów HR w Polsce, dążymy do uzyskania jak najlepszej pozycji w zakresie systemów ERP dla firm z sektora handlowego i dystrybucyjnego. Osiągnęliśmy już pierwsze sukcesy wdrażając oprogramowanie dla dużych sieci czy hurtowni, jednak planując dalszy wzrost udziału w tym sektorze klientów, zamierzamy poszerzyć naszą ofertę o rozwiązania specjalizowane i dedykowane dla tego rodzaju działalności. Współpraca z firmą Infinite, mającą duże doświadczenie w tej branży, przybliża nas do osiągnięcia zaplanowanego celu

– powiedział Jarosław Markowski, Dyrektor ds. Partnerów Handlowych w UNIT4 TETA.

, , , ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.