Top Nav

KBJ notuje rekordowy kwartał

Drugi kwartał 2013 roku był rekordowym okresem dla spółki, która zanotowała wzrost przychodów o 229 proc. Zysk z działalności wyniósł 159 tys. zł.

II kwartał 2013 r. był już szóstym z rzędu kwartałem rosnących przychodów KBJ S.A. Przychody netto spółki ze sprzedanych produktów wyniosły 2 612 tys. zł i były wyższe o 229% w porównaniu z przychodami w II kwartale ubiegłego roku.

KBJTak znaczące zwiększenie przychodów było możliwe dzięki zakończeniu projektów z sektora energetyki i przemysłu, dalszemu zwiększaniu przychodów ze stałych umów ramowych oraz pozyskaniu nowych klientów. W najbliższym czasie oczekujemy zakończenia procesów sprzedażowych dla kilku istotnych klientów z sektorów energetyki i finansów. Pozwala nam to oczekiwać, że przychody KBJ będą nadal rosły.

– powiedział mówi Artur Jedynak, Prezes KBJ.

Podstawowym zakresem działalności KBJ jest świadczenie usług doradczych i tworzenie dedykowanego oprogramowania na platformie SAP

, ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.