Top Nav

Konferencje kwietniowe – zapraszamy

Zachęcamy do wzięcia udziału w ciekawych spotkaniach branżowych, które odbędą się ciągu najbliższych tygodni. Zapraszamy!

Już 8 kwietnia odbędzie się spotkanie „Zarządzanie transportem i logistyką magazynową w oparciu o rozwiązania SAP” organizowane przez SAP Polska i Westernacher. Konferencja kierowana jest do osób związanych z branżą transportową i logistyczną. Szczegóły wydarzenia na stronie SAP.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Dla branży logistycznej skierowana jest również konferencja IT Logistic Tech, która odbędzie się 23 kwietnia w Warszawie. Szczegóły na stronie organizatora.

750x200_2

Kolejnym wydarzeniem, które odbędzie się w kwietniu jest konferencja HR Tech organizowana przez Wolters Kluwer. Podczas spotkania będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami w branży IT dla działów HR. Szczegóły konferencji na naszej stronie, udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Jednym z największych wydarzeń będą jednak targi IT Future Expo, które odbędą się 11 czerwca w Warszawie. Targom towarzyszyć będzie wielka Gala – IT FUTURE AWARDS, podczas której zostaną wyłonieni leauraci konkursu – LIDERZY IT 2015.

Do zobaczenia!

 

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.