Top Nav

Macrologic poprawił zarządzanie projektami i obieg dokumentów w Instytucie Adama Mickiewicza

Macrologic, dzięki wdrożeniu Xpertis, poprawił zarządzania projektami, obieg informacji oraz raportowania finansowego i merytorycznego w Instytucie Adama Mickiewicza.

macrologicPierwszy etap projektu obejmował implementację narzędzi wspierających w obrocie pocztą oraz w zarządzaniu kalendarzami i podstawowymi bazami informacyjnymi. Następnie, w okresie przygotowań do oprawy kulturowej prezydencji Polski w UE, Instytut wdrożył rozwiązanie wspierające zarządzanie projektami. Ostatnim etapem była rozbudowa systemu o funkcjonalności związane z obiegiem informacji, organizacją zamówień publicznych, delegacjami pracowniczymi i organizacją magazynów materiałów promocyjnych.

Z naszego punktu widzenia zarządzanie projektami to tak naprawdę zarządzanie decyzjami. Prowadzimy projekty w ogromnym rozproszeniu terytorialnym, a Xpertis pomaga nam zdalnie, ale też świadomie, zarządzać organizacją. Dzięki temu – bez względu na to, gdzie się znajdujemy – możemy, jako Zarząd, podejmować decyzje dotyczące projektów w sposób racjonalny, z pełną wiedzą na temat danego projektu

– powiedział Dariusz Sobkowicz, z-ca dyrektora IAM.

System umożliwia pełen nadzór nad projektem, wspiera pracę zespołów wielozadaniowych poprzez tworzenie harmonogramów i delegowanie zadań, a funkcje, takie jak śledzenie obiegu dokumentów, kontrola wykorzystania środków finansowych oraz przypisywanie dokumentów do projektów, ułatwiają planowanie i oszczędzają czas wykonawców i menadżerów.

, ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.