Top Nav

SAP Sprint w VOIT Polska

7milowy poinfomował o wdrożeniu SAP Sprint ERP w VOIT Polska, firmie produkującej odlewy ciśnieniowe. Wdrożenie rozpoczęło się w sierpniu 2013 r. Start systemu zaplanowany jest na styczeń.

W pierwszym etapie projektu zostanie uruchomiony pełen zakres funkcjonalny rozwiązania SAP SPRINT, obejmujący obszary rachunkowości finansowa i księgowość majątku trwałego, kontroling, planowanie produkcji, gospodarka materiałowa, sprzedaż i dystrybucja.

W ramach projektu zostanie wykonana integracja EDI z partnerami biznesowymi w celu wymiany elektronicznych informacji w procesie B2B.

Grzegorz Kupczak, Menedżer IT, Kierownik Projektu w Voit Polska powiedział:

7milowyPracujemy dla branży automotive. Wymagania naszych klientów odnośnie do standardów elektronicznej wymiany danych są bardzo restrykcyjne, dlatego wybraliśmy rozwiązanie z najwyższej półki, dostosowane do naszych potrzeb i wymagań naszych kooperantów. Zdecydowaliśmy się na SAP SPRINT, bo 7milowy zagwarantował uruchomienie systemu w krótkim czasie, a szybki start rozwiązania – obejmującego najważniejsze obszary biznesowe – był dla nas kluczowy. Początek roku to dla nas najlepszy moment na rozpoczęcie pracy z nowym narzędziem.

Wdrożenie jest dofinansowane z funduszy unijnych w ramach Programu Operacyjnego – Innowacyjna Gospodarka: Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.

, ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.