Top Nav

UNIT4 podpisuje umowę na wdrożenie z Urzędem Miasta w Sztokholmie

Spółka UNIT4 poinformowała o podpisaniu umowy na wdrożenie systemu ERP we wszystkich działach Urzędu Miasta Sztokholmu. Wartość kontraktu przekracza 14 mln euro, umowę podpisano na 15 lat.

Głównym celem jest poprawa efektywności i wydajności pracy w urzędzie. Około 10 tys. użytkowników zostanie przeszkolonych z zakresu obsługi oprogramowania. Wdrożenie systemu będzie zarządzane przez Urząd Miasta, a wsparcie będzie udzielane przez UNIT4 oraz partnera wdrożeniowego Tieto. Oczekuje się, że system zostanie w pełni zaimplementowany do maja 2015 roku. Nowy system ERP zastąpi kilka różnych istniejących systemów w urzędzie.

UNIT4TETAZ radością przyjęliśmy informację o sukcesie naszych kolegów w Szwecji. Z dużą uwagą będziemy obserwować realizację projektu i stworzone w jego trakcie rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że również polskie instytucje publiczne będą w coraz większym zakresie korzystały z systemów informatycznych wspierających ich działanie i poprawę efektywności. Szczególnie teraz, gdy jest możliwość współfinansowania takich projektów z funduszy UE

– powiedział Artur Sawicki, dyrektor zarządzający UNIT4 TETA.

, , ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.