Top Nav

Wavin Metalplast Buk wdrożył platformę UNIT4 TETA do zarządzania pracownikami

Wavin Metalplast Buk, producent instalacji sanitarnych i tworzyw sztucznych, wybrał rozwiązanie UNIT4 TETA do zdalnego zarządzania danymi pracowników. Platforma została zintegrowana z użytkowanym w firmie systemem kadrowo-płacowym TETA Personel.

UNIT4TETAMenedżerowie dzięki wdrożeniu zyskali narzędzie do zarządzania podległymi im jednostkami organizacyjnymi, zaś działy HR sposób na przeniesienie zadań takich jak generowanie raportów i wydruków, kontrolowanie liczby dni urlopu, terminów badań okresowych na pracowników. Usprawniony został również obieg dokumentów kadrowych.

Już po kilku tygodniach funkcjonowania aplikacji mogę potwierdzić, że platforma internetowa UNIT4 TETA widocznie ograniczyła ilość pracy poświęconej na rozliczenie czasu pracy w naszej firmie oraz wprowadziła nową jakość w dostępie do informacji kadrowej i raportowania on-line

– powiedziała Anna Mindykowska, dyrektor personalny w Wavin Metalplast Buk.

, ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.