Top Nav

SCM Innovation Day

Data: 28/09/2016, całodniowe
Miejsce: Radisson Blu Centrum Hotel, Warszawa, ul. Grzybowska 24A

Zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji „SCM Innovation Day”, która odbędzie się 28 września w Warszawie w hotelu Radisson Blu Centrum. Spotkanie skierowane jest głównie do kadry zarządzającej, ze szczególnym uwzględnieniem decydentów w obszarach logistyki, transportu, sprzedaży i IT.

scm2Organizatorzy wydarzenia, firmy SAP i Westernacher, przedstawią innowacyjne rozwiązania z zakresu Supply Chain Management. Konferencję otworzy Martin Hill, wiceprezes SAP AG z wystąpieniem „SAP Extended Supply Chain Management Strategy”.

Podczas spotkania będzie okazja do zapoznania się na żywo z możliwościami rozwiązań planistycznych (SAP IBP) oraz logistycznych (SAP EWM i TM). Zaprezentujemy również praktyczne zastosowanie mobilnej technologii SAP FIORI.

Dodatkowo formuła konferencji umożliwia udział w indywidualnych spotkaniach z ekspertami podczas sesji „Meet the Expert”.

Szczegóły wydarzenia na stronie http://events.sap.com/pl/2016-scm-innovation-day/pl/Wczytuję mapę...
Komentarze zostały wyłączone.

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.