Top Nav

Zapraszamy na konferencje – SAP SCM Innovation Day, Rozwiązania HR, PROCON/POLZAK

Sezon konferencyjny w pełni – nasza redakcja objęła patronat na kilkoma wydarzeniami, na które szczególnie zapraszamy.

scm2Westernacher wspólnie z SAP Polska 28 września w Warszawie organizują bezpłatną konferencję SCM Innovation Day przeznaczoną szczególnie dla kadry zarządzającej odpowiedzialnej za obszary logistyki, transportu, sprzedaży i IT.

4 października odbędzie się kolejna edycja, już dziewiąta, konferencji Rozwiązania HR, gdzie będzie okazja do spotkania około 300 osób związanych z branżą HR.

Konferencja PROCON/POLZAK 2016 jest największym wydarzeniem dla branży zakupowej w Polsce. W tym roku odbędzie się w dniach 18-19 października 2016 w Hotelu InterContinental w Warszawie. Uczestnikami będą prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy i menedżerowie wyższego szczebla odpowiedzialni za zarządzanie i koordynowanie m.in. zakupami, łańcuchem dostaw, transportem i zaopatrzeniem, strategią i logistyką, zamówieniami publicznymi oraz narzędziami IT, a także przedstawiciele strategicznych dostawców.

Do zobaczenia!

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.