Top Nav

AmRest podpisuje umowę z itelligence na outsourcing SAP E-Recruiting

AmRest, właściciel takich restauracji jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks, podpisał umowę na usługi outsourcingu SAP E-Recruiting z firmą itelligence. Od początku sierpnia itelligence świadczy usługi administracyjne (wsparcie Basis) i usługi hostingu systemu SAP E-Recruiting.

W ramach umowy itelligence udostępnia AmRest infrastrukturę techniczną w data center itelligence w Tarnowie Podgórnym i zapewnia zasoby obliczeniowe oraz usługi administracji i monitoringu środowiska SAP E-Recruiting.

Jednocześnie specjaliści itelligence aktywnie wspomagają AmRest w procesie wdrożenia i integracji środowiska SAP E-Recruiting z pozostałymi systemami SAP firmy AmRest.

itelligenceE-Recruiment jest innowacyjnym rozwiązaniem rekrutacyjnym, z którego zaczyna korzystać coraz więcej firm chcących budować swój wizerunek na zewnątrz, także wśród potencjalnych kandydatów. Wraz z rosnącą skalą działalności AmRest niezbędne było wdrożenie odpowiedniego narzędzia, które pozwoliło efektywnie identyfikować właściwych kandydatów i zoptymalizować proces rekrutacji

– powiedział Mirosław Kapustka, sales manager, itelligence.

, , , ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.