Top Nav

ArchiDoc wdrożył elektroniczny obieg dokumentów w Erbud

ArchiDoc, firma dostarczające oprogramowanie do obiegu dokumentów, wdrożyła system w spółce Erbud. ArchiDoc dostarczył klientowi oprogramowanie Webcon BPS w formie usługi. W takim modelu firma outsourcingowa odpowiada za całość czynności związanych z przygotowaniem do wdrożenia systemu, jego zakupem i implementacją oraz bieżącym utrzymaniem.

ArchiDoc_logoSystem Webcon BPS dla platformy Microsoft SharePoint służy do obsługi procesu obiegu dokumentacji przychodzącej i wychodzącej, obejmującego także skanowanie dokumentów. Dla spółki Erbud ArchiDoc realizuje także usługę archiwizacji dokumentów papierowych. W ramach umowy spółka outsourcingowa przejęła dokumentację z 6 dotychczasowych archiwów klienta i stworzyła centralny magazyn dokumentów Erbud.

Połączenie usługi workflow z archiwum pozwala ograniczyć do minimum ilość wykorzystywanej przez firmę dokumentacji papierowej. System zapewnia pełny monitoring procesu obiegu korespondencji. Pracownicy Erbud zyskali wygodny dostęp do dokumentów w wersji elektronicznej, także z poziomu urządzeń mobilnych, co usprawnia bieżącą pracę – dodaje Marcin Ogrodnik dyrektor ds. sprzedaży ArchiDoc SA

, ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.