Top Nav

Atena wdraża oprogramowanie w AIG

Atena Usługi Informatyczne i Finansowe nawiązała współpracę z polskim oddziałem AIG w zakresie wsparcia obsługi sprzedaży w oparciu o rozwiązanie Cumulus. Celem wdrożenia jest ułatwienie dystrybucji polis i przyspieszenie procesu kwotowania. Uruchomienie platformy dla wybranych partnerów biznesowych planowane jest na kwiecień 2015 r.

atenaNarzędzie informatyczne Cumulus, realizowane przez specjalistów ze spółki powiązanej Logisfera Nova, które wdrożone zostanie przez Atenę na rzecz AIG, pozwoli na kompleksowe wsparcie procesu dystrybucji ubezpieczeń przez partnerów biznesowych.

Wybraliśmy rozwiązanie Ateny ze względu na jego nowoczesną architekturę i funkcjonalność, a także elastyczność i kompleksowość oferowanych usług posprzedażowych, które świadczyć nam będzie Atena. Cieszymy się, że mamy po swojej stronie partnera, który ma już duże doświadczenie m.in. w kanale bankassurance, i który umożliwi nam uwzględnienie sugestii naszych partnerów już w fazie koncepcyjnej, kiedy prototypowany będzie finalny interfejs narzędzia

– powiedziała Marta Wojtas, Analityk Biznesowy i Menadżer Projektu, AIG.
W przygotowaniach do wdrożenia nowego systemu wezmą udział również współpracujący z AIG pośrednicy, którzy będą mogli zaprezentować swoje potrzeby i sugestie związane z działaniem platformy w fazie projektowania jej interfejsu.

Platforma Cumulus, stworzona przez spółkę Atena, zostanie tym samym dopasowana do potrzeb AIG i pośredników. Zaletą systemu jest niewątpliwie prostota jego obsługi, a także równoczesne zachowanie wszelkich funkcjonalności niezbędnych do pośrednictwa w procesie dystrybucji ubezpieczeń.

, , ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.