Top Nav

Bakalland korzysta z SAP umieszczonego w datacenter BCC

Bakalland, spółka produkująca bakalie, zdecydowała się korzystać z systemu SAP utrzymywanego w datacenter BCC. BCC zapewnia również administrację systemu oraz zdalne wsparcie w zakresie SAP. Spółka wspiera także rozbudowę systemu dla potrzeb grupy kapitałowej. 

BCCPo połączeniu z Delecta i Bakalland kluczowym zadaniem dla BCC było wydzielenie systemu SAP Delecty z systemu poprzedniego udziałowca – etap ten rozpoczął się w listopadzie 2014 r. W następnych etapach rozwiązania SAP zostały przy wsparciu BCC dostosowane do potrzeb Bakalland. W marcu br. system SAP Grupy Bakalland został przeniesiony do datacenter utrzymywanego przez BCC. Od kwietnia br. grupa Bakalland korzysta z w pełni dostosowanego do swoich potrzeb systemu SAP, w szerokim zakresie funkcjonalnym (finanse i kontroling, gospodarka materiałowa i magazynowa, planowanie produkcji, zarządzanie jakością, gospodarka remontowa, zarządzanie kadrami).

 

, ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.