Top Nav

Comtrust wdraża SAP Contact Center na Węgrzech

Spółka Comtrust specjalizująca się we wdrożeniach SAP z zakresu Contact Center wdraża SAP CRM i SAP Contact Center w węgierskiej spółce Sole-Mizo z grupy Bonafarm.

logo_comtrust_mix_grey1Kontrakt został pozyskany w drodze przetargu, do którego stawaliśmy wspólnie z Hostlogic, węgierskim partnerem SAP. Jest to kolejny nasz klient na Węgrzech. W 2013 roku wdrożyliśmy SAP Contact Center i zintegrowaliśmy go z SAP CRM w Hungaropharmie, hurtowni farmaceutycznej, a 3 lata temu w EDV – Węgierskich Wodociągach

– powiedział Piotr Pytlakowski, Prezes Comtrust

Umowa została podpisana w połowie 2014 i po pół roku oba systemy zostały zintegrowane i uruchomione w centrali na Węgrzech. W kolejnych etapach wdrożeniem zostaną objęte pozostałe spółki Grupy w innych krajach. Polski zespół odpowiedzialny jest za część telekomunikacyjną, contact center i integrację z SAP CRM.

Sole-Mizo to węgierska spółka działająca na rynku produktów mleczarskich, które produkowane są w 5 zakładach. Jej produkty popularne są na Węgrzech oraz w krajach bałkańskich. Firma zatrudnia 700 pracowników.

, , ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.