Top Nav

eSKY.pl wybiera Microsoft Dynamics NAV 2013

eSKY.pl, internetowe biuro podróży, wybrało rozwiązanie Microsoft Dynamics NAV 2013 do zarządzania firmą, które objęło obszar sprzedaży, zakupów, księgowości, środków trwałych i administracji. Partnerem wdrożeniowym została firma JCommerce.

jcommerceUdało się przygotować globalne rozwiązanie dla eSKY.pl i zagranicznych oddziałów firmy, które umożliwia przeprowadzenie konsolidacji i przygotowanie sprawozdań. W ramach wdrożenia zostały przygotowane interfejsy integracji z systemami zewnętrznymi.

Zależało nam przede wszystkim na uproszczeniu, ujednoliceniu i uporządkowaniu procesów biznesowych poprzez ich standaryzację i parametryzację, a także na integracji naszego systemu sprzedażowego i systemu obiegu dokumentów z rozwiązaniem Dynamics NAV. Chcieliśmy również wypracować standardy możliwe do zastosowania we wdrożeniach w naszych zagranicznych oddziałach

– powiedziała Mirela Środowska, Project Manager, eSKY.pl.

eSKY.pl działa w Polsce, Bułgarii i Rumunii. Funkcjonuje również na rynku brazylijskim pod nazwą eDestinos.com.br.

, , , ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.