Top Nav

GDDKiA będzie utrzymywać i rozwijać SAP z Infovide-Matrix

Infovide-Matrix realizuje usługi utrzymania i rozwoju zintegrowanego systemu informatycznego SAP dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Spółka została wybrana w ramach postępowania o zamówieniach publicznych.

Projekt obejmuje usługi konserwacji systemu SAP w obszarach: rachunkowości finansowej (SAP-FI), rachunkowości budżetowej (SAP-FM), środków trwałych (SAP-AA), sprzedaży (SAP-SD), kontrolingu (SAP-CO), zarządzania zasobami ludzkimi (SAP-HCM) oraz hurtowni danych (SAP-BW).

infovideJesteśmy bardzo zadowoleni z faktu nawiązania współpracy z kolejnym tak znaczącym klientem z sektora publicznego. Infovide-Matrix ma duże doświadczenie w świadczeniu tego typu usług dla dużych organizacji. Dysponujemy komplementarnym, stabilnym zespołem ekspertów, dzięki czemu współpraca z naszymi Klientami w obszarze SAP przybiera najczęściej charakter długofalowy. A to jest korzystne z punktu widzenia interesów obu stron. Liczymy na to, że i tym razem nie będzie inaczej.

– powiedział Paweł Wiechecki, Partner w Infovide-Matrix.

, ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.