Top Nav

Hicron dodaje pierwszą polską aplikację do SAP Store

Mobile Product Catalog jest pierwszą aplikacją w SAP Store stworzoną przez polską firmę. Aplikacja uzyskała certyfikację SAP na początku lipca.

Mobile Product Catalog to aplikacja mobilna zintegrowana z SAP dedykowana firmom zajmującą się sprzedażą. Dzięki niej handlowcy mają dostęp do pełnej oferty produktowej wprost z poziomu aplikacji.

hicronFakt, że nasza aplikacja będzie pierwszym polskim produktem mobilnym sprzedawanym na oficjalnej platformie dystrybucyjnej SAP, to dla nas ogromne wyróżnienie, a także potwierdzenie dobrze obranej drogi. Nasza wizja mobilnej przyszłości powoli zaczyna się urzeczywistniać – z naszych obserwacji wynika, że coraz więcej firm korzysta z technologii mobilnych. Wyodrębnienie z naszych struktur działu Enterprise Mobility było więc naturalną odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na tego typu rozwiązania

– powiedział Szymon Włochowicz, lider zespołu Enterprise Mobility w firmie Hicron.

Szczegóły dotyczące aplikacje można znaleźć na stronie SAP Store. W SAP Store dostępne są aplikacje stworzone przez SAP jak i certyfikowane przygotowane przez partnerów SAP.

, , , , ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.