Top Nav

Hochland rozlicza czas z rozwiązaniem GAVDI

Spółka GAVDI wdrożyła rozwiązanie do oceny czasu pracy w firmie Hochland. Wdrożenie zostało zrealizowane w oparciu o TM Box – prekonfigurowane, autorskie narzędzie GAVDI do obsługi procesów zarządzania czasem pracy. Z rozwiązania będzie korzystać niemal 900 pracowników.

TM Box uzupełni funkcjonalność SAP HCM i umożliwi optymalizację procesu oceny czasu pracy w odniesieniu do szczegółowych przepisów zawartych w Kodeksie Pracy oraz wynikających z wewnętrznych uregulowań firmy.

gavdiPrace projektowe rozpoczęły się w lutym bieżącego roku i zakończyły startem produkcyjnym nowego rozwiązania już w lipcu. Tak sprawna realizacja tego projektu była możliwa między innymi dzięki doskonałej współpracy z zespołem firmy Hochland, zarówno po stronie działów HR i IT polskiego oddziału, jak i specjalistów IT z centrali firmy w Niemczech.

– powiedział Szymon Knobloch, Dyrektor ds. Konsultingu GAVDI Polska S.A.

W ramach współpracy firma Hochland powierzyła GAVDI także serwis funkcjonującego w spółce systemu SAP HCM. Za utrzymanie i rozwój rozwiązania odpowiadać będzie Centrum Wsparcia Aplikacji GAVDI.

, , , , ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.