Top Nav

Inverto optymalizuje zarządzanie łańcuchem dostaw z OptiBuy

OptiBuy zajmie się optymalizacją procesów zaopatrzenia i zarządzania łańcuchem dostaw w Europie Środkowej i Wschodniej dla Inverto. Firma będzie również wspierać przedsięwzięcia w Europie Zachodniej.

Współpraca OptiBuy z firmą Inverto rozpoczęła się w ubiegłym roku. OptiBuy realizują kompleksowe projekty Inverto dotyczące zakupu m.in. miedzi i drutów miedzianych dla fabryk w Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii oraz granulatów plastikowych dla firm w Niemczech, Czechach, Holandii i na Węgrzech. OptiBuy optymalizował również koszty energii elektrycznej, gazu oraz leasingu pracowników dla wiodących firm w Polsce oraz w Czechach. Eksperci firmy zajmowali się także analizą rynku dostawców w Rosji.

optibuyW ramach tylko tej współpracy udało nam się wygenerować obroty na poziomie miliona złotych i spodziewamy się, że tendencja będzie wzrostowa. W realiach polskiej branży usługowej należy taki wynik uznać jako znaczący. Model współpracy pomiędzy Inverto i Optibuy jest optymalny ze względu na specyficzną wiedzę, koszty, elastyczność i poziom świadczonych przez nas usług

– powiedział Tomasz Gonsior, partner w firmie OptiBuy.

OptiBuy współpracując z Inverto świadczy usługi strategicznego doradztwa w obszarze optymalizacji cen i warunków handlowych, modyfikacji procesów i struktury łańcucha dostaw. O wyborze OptiBuy zdecydowała znajomość europejskich rynków dostawców oraz doświadczenie w prowadzeniu projektów zakupowych.

, ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.