Top Nav

Jest już nowa wersja Comarch ERP XL 2016

Na rynku zadebiutowała nowa wersja Comarch ERP XL 2016 przeznaczona dla średnich i dużych firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. Nowa wersja przynosi wiele zmian w obszarze logistyki, produkcji i księgowości.

Comarch ERP XL to system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących z sobą obszarach. Oprócz wersji serwerowej system dostępny jest również w modelu SaaS, w którym Comarch ERP XL jest oferowany za pośrednictwem zdalnego dostępu internetowego.

comarch erp xl

Społeczność Comarch ERP została uruchomiona ponad rok temu. Użytkownicy, klienci i partnerzy biznesowi – wygenerowali kilkaset pomysłów i jeszcze więcej pytań i odpowiedzi dotyczących rozwiązań Comarch. W Społeczności zarejestrowanych jest kilka tysięcy osób, a w przeciągu kilku kolejnych miesięcy spodziewamy się zaangażowania na poziomie kilkunastu tysięcy użytkowników

– powiedział Zbigniew Rymarczyk, wiceprezes Comarch SA, dyrektor sektora ERP.

Z Comarch ERP XL korzysta już ponad 4 500 firm.

, , ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.