Top Nav

Jest już nowy Microsoft Dynamics CRM 2013!

Wczoraj miała premiera polskiego wersji systemu Microsoft Dynamics CRM 2013. Wśród nowości wskazać można nowy interfejs oraz dostęp do mobilnych aplikacji oraz wsparcie dla prowadzonych kampanii w sieciach społecznościowych.

Cieszymy się, że możemy zaoferować przedsiębiorstwom kolejną już wersję rozwiązania CRM, która zapewnia użytkownikom jeszcze lepsze wrażenia z pracy oraz wiele nowych funkcjonalności, zaprojektowanych z myślą o zmieniających się warunkach rynkowych, a także potrzebach pracowników związanych z rodzajem wykonywanych przez nich zadań. Mamy nadzieję, że nowa wersja Microsoft Dynamics CRM 2013 pozwoli firmom osiągać jeszcze lepsze wyniki w krótszym czasie i przy niższych kosztach

– powiedział Adam Komorowski, Dyrektor Działu Aplikacji Biznesowych w polskim oddziale Microsoft.

Nowa wersja systemu współpracuje także z Microsoft Lync i Skype, umożliwiając użytkownikom łatwą komunikację z klientami i współpracownikami w czasie rzeczywistym oraz stały dostęp do potrzebnych informacji.

Dzięki współpracy z InsideView Microsoft Dynamics CRM w wersji online został wyposażony w usługę Social Insights. Rozwiązanie udostępnia w czasie rzeczywistym informacje na temat firmy i jej kontaktów, pochodzące aż z 30 000 różnych źródeł (portale i strony międzynarodowe).

Nowa wersja systemu Microsoft Dynamics CRM zapewnia naszym klientom jeszcze większe możliwości współpracy w sieciach społecznościowych, a także bogatsze informacje kontekstowe, które pozwalają uzyskać lepszy wgląd w informacje dotyczące klientów i ich potrzeb. Naszym założeniem było stworzenie rozwiązania przyjaznego użytkownikowi, które umożliwi mu jeszcze szybszą i łatwiejszą realizację celów sprzedażowych z uwzględnieniem dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych

– dodała Agnieszka Zarzycka, CRM Business Development Manager, Microsoft.

, , , , , , , ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.