Top Nav

Katcon Polska wybiera zarządzanie magazynem wysokiego składowania z Microsoft Dynamics NAV

Wdrożenie modułu WMS w fabryce Katcon Polska usprawniło realizację procesów magazynowych. Za wdrożenie odpowiada firma IT.integro.

ITintegroSystem Microsoft Dynamics NAV obecnie wspierał Katcon Polska w zakresie finansów, zakupów, sprzedaży, zarządzania produkcją i logistyki. Jednak właśnie procesy logistyczne wymagały udoskonalenia. Dzięki wdrożeniu udało się istotnie zmodernizować sposób zarządzania magazynem wysokiego składowania i wdrożyć realizację metody FIFO przy zużywaniu komponentów do produkcji. Klient używa do tego celu modułu WMS opracowanego przez IT.integro.

Konsultanci opracowali dla modułu WMS procesy śledzenia i identyfikowania partii zapasów, użycia terminali mobilnych w technologii ADCS oraz drukowania etykiet logistycznych bezpośrednio z systemu ERP. Zastosowanie tego modułu oraz zmiany w funkcjonalności zarządzania produkcją umożliwiają identyfikację zapasów i partię w magazynie z dokładnością do pojemnika.

Przesuwanie komponentów na produkcję możliwe jest przy użyciu kart Kanban, inwentaryzacja odbywa się dużo szybciej dzięki użyciu terminali mobilnych. Katcon Polska może obecnie szybciej rejestrować zużycie zapasów na zlecenie produkcyjne jak i zamykać otwarte zlecenia.

, ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.