Top Nav

Laboratorium SAP – zajęcia z systemów ERP na Akademii Leona Koźmińskiego

Altab we współpracy z dr Marianem Krupą przygotował zajęcia warsztatowe dla studentów studiów podyplomowych z zakresu systemów ERP na kierunku „Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw”.

Podczas zajęć prowadzonych przez dr Mariana Krupę uczestnicy Laboratorium SAP na podstawie scenariusza operacyjnego mogli przeprowadzić symulację prawdziwych procesów biznesowych w oparciu o system ERP. Zakładanie Partnerów Handlowych, rejestracja ofert, tworzenie zleceń zakupu i sprzedaży, przyjęcie towarów na magazyn oraz rejestracja pozostałych operacji magazynowych i finansowych były realizowane w oparciu o system SAP Business One (Integracja procesów i funkcji logistycznych i finansowych w SAP Business One).

zajecia

Paweł Matejko, Prezes Zarządu Altab S.A., powiedział:

Dziś sama teoria to zbyt mało by z sukcesem wystartować na rynku pracy. Konieczna jest umiejętność praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy. Dlatego tak istotne jest by już na etapie kształcenia przyszli managerowie mieli szansę zetknięcia się ze sprawdzonymi narzędziami do zarządzania przedsiębiorstwem i zastosowania ich w praktyce, np. podczas zajęć warsztatowych.  Ideą zajęć z wykorzystaniem SAP Business One jest wskazanie nowych trendów w analityce biznesowej i zarządzaniu projektowym. Interaktywne raporty, kokpity managera, zaawansowane mapy relacji procesów biznesowych – wszystko to staje się niezbędne przy organizacji, budżetowaniu i kontroli finansowej projektów.

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.