Top Nav

Merida wdroży system TETA ERP

Producent wyposażenia łazienek, firma Merida, zdecydowała się na wdrożenie systemu TETA ERP. Oprogramowanie ma usprawnić procesy biznesowe we wszystkich obszarach działania firmy, a wdrożenie obejmie HR, finanse i majątek trwały, logistykę z WMS oraz produkcję.

unit4_logo

Do tej pory pracowaliśmy na czterech różnych programach, które oddzielnie obsługiwały ERP, kadry i płace, środki trwałe oraz system F-K i logistykę sprzedaży. W TETA ERP łączymy te obszary w jeden spójny system, przyspieszamy i koncentrujemy procesy. Zanim zdecydowaliśmy się na konkretny system przeprowadziliśmy wiele wizyt referencyjnych u użytkowników różnych rozwiązań i właśnie TETA ERP została przez nas oceniona najlepiej. Mamy nadzieję, że to wdrożenie przyczyni się również do lepszej obsługi naszych Klientów

– powiedział Zdzisław Gołębiowski Wiceprezes Zarządu Merida Sp. z o. o.

W spółce zakończono etap przygotowania projektu wdrożenia i rozpoczęto jego realizację. Start produkcyjny systemu jest planowany na październik b.r. Będzie z niego korzystać 150 użytkowników we wszystkich działach firmy.

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.