Top Nav

Najbliższe konferencje branżowe

W marcu i kwietniu zapraszamy na kilka wydarzeń związanych z oprogramowaniem usprawniającym zarządzanie firmą. Big Data, SAP Business One i Kongres Managera to wybrane przez nas konferencje, na które zapraszamy.

logoKonferencja Big Data Summit, która odbędzie się 17 marca będzie dla słuchaczy wyjątkowa okazją, aby dowiedzieć się jak skutecznie zarządzać, chronić i wykorzystywać rosnące ilości danych w przedsiębiorstwie.

7 i 8 kwietnia w Katowicach natomiast odbędzie się Kongres Managera. Kongres ma na celu zgromadzenie managerów zarządzających firmami w różnych branżach (bankowość, administracja publiczna, reklama, produkcja,retail) i ukazanie jak ważne jest budowanie wygrywających strategii w organizacji. Interesujące wystąpienia i ciekawe studia przypadków przedstawią eksperci, którzy odnieśli spektakularne sukcesy w tej dziedzinie.

20 kwietnia rozpoczyna się również cykl spotkań “Uporządkuj firmę z SAP Business One”, gdzie zaprezentowane zostaną najważniejsze funkcjonalności SAP Business One usprawniające i porządkujące codzienną pracę, głównie w obszarach: obsługi klienta, obsługi procesów, obiegu dokumentów i przepływu informacji.

Zapraszamy!

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.