Top Nav

Najbliższe konferencje – Cloud Computing, HR Tech i ERP Trends

Druga połowa kwietnia to okazja do odwiedzenia dwóch ciekawych konferencji – Cloud Computing i HR Tech. W maju polecamy szczególnie wydarzenie ERP Trends.

Cloud Computing odbędzie się 22 kwietnia w Krakowie. Tematem wiodącym są zagadnienia związane z chmurą, ale z podkreśleniem zagadniem związanych z bezpieczeństwem i kontrolą, ochroną danych osobowych. Natomiast 24 kwietnia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja HR Tech – podczas spotkania będzie możliwość zapoznania się z rozwiązaniami dla branży HR, wystawcy będą prezentować również case-study z wybranych wdrożeń systemów.

750x200_2

13 maja zapraszamy na Business Intelligence w instytucjach bankowych i ubezpieczeniowych –najważniejszymi założeniami spotkania jest dyskusja na temat technicznych i biznesowych aspektów integracji danych oraz praktycznych aspektów wdrażania i korzystania z narzędzi i technik BI przez pracowników instytucji finansowych

27 maja odbędzie się ERP Trends. Tematyka konferencji, ma na celu zaprezentowanie w jaki sposób systemy ERP, usprawniają i optymalizują pracę przedsiębiorstw.

W czerwcu zapraszamy na dwa ciekawe wydarzenia – IT Future Expo oraz na targi pracy IT Career Summit 2015.

Do zobaczenia!

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.