Top Nav

Poczta Polska podpisała umowę na wdrożenie Microsoft Dynamics AX 2012

Pod koniec lipca br. Poczta Polska podpisała umowę na wdrożenie systemu Microsoft Dynamics AX 2012 z konsorcjum firm składających się z Bonair SA, Arcus Systemy Informatyczne Sp. z o.o. i Arcus S.A.

W ramach podpisanej umowy konsorcjum zobowiązuje się do zaprojektowania i wdrożenia systemu oraz integrację z aplikacjami wykorzystywanymi w Poczcie Polskiej. Microsoft Dynamics AX będzie wspierać Pocztę Polską w obsłudze procesów gospodarki własnej: finansów i księgowości, środków trwałych, gospodarki magazynowej oraz rozliczania nieruchomości.

bonairPodpisany kontrakt z Pocztą Polską to dla nas ważny i prestiżowy projekt. Wpisuje się w strategię biznesową Bonair, w ramach której od lat realizujemy projekty dla dużych przedsiębiorstw, podmiotów administracji publicznej oraz instytucji finansowych. Jesteśmy przekonani, że zarówno nowoczesna i elastyczna platforma Microsoft Dynamics AX, jak i doświadczenie oraz kompetencje zespołów po stronie naszego Konsorcjum i naszego Klienta pozwolą Poczcie Polskiej usprawnić procesy biznesowe oraz wesprzeć dalszy dynamiczny rozwój oferty Grupy Poczty Polskiej

– powiedział Daniel Olejniczak, Wiceprezes Zarządu, Bonair SA.

Z nowego systemu będzie docelowo korzystać ponad 500 użytkowników.

, , , ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.