Top Nav

Siódemka dostarcza nowy moduł wysyłkowy

W ramach oprogramowania z serii 7 Business Ship Control, Siódemka wprowadziła do oferty nowy moduł wysyłkowy dedykowany programowi Ramzes. Nowa aplikacja została przygotowana przez specjalistów z firmy Ramzes.

Aplikacja Siódemki automatyzuje proces obsługi paczek i pozwala nimi zarządzać w bardziej efektywny sposób. Moduł dostępny jest bezpłatnie dla wszystkich Klientów posiadających stałą umowę o współpracy z Siódemką.

Korzystając z modułu wysyłkowego 7 Business Ship Control, będzie można:

  • siodemkaprzygotować dokumenty do wysyłki bezpośrednio w programie, w którym pracuje, bez dodatkowych kosztów integracji,
  • tworzyć listy przewozowe na podstawie danych z faktury lub dokumentu wydania,
  • automatycznie importować danych pomiędzy programem magazynowo-sprzedażowym i aplikacją firmy kurierskiej,
  • umożliwić pracownikom innych działów (magazyn, obsługa klienta, księgowość, sprzedaż) bezpośredni dostęp do informacji i statusów nadawanych przesyłek.

7 Business Ship Control to rodzina składająca się już z dziewięciu aplikacji, dedykowanych następującym systemom i programom: Symfonia, Forte, WF-Mag, Sello, Asystent, Subiekt GT, Comarch Optima, Ramzes oraz SoteShop. Rozwiązania Siódemki dostępne są bezpłatnie dla wszystkich klientów firmy posiadających stałą umowę na usługi kurierskie.

, ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.