Top Nav

Spółka SARE wdrożyła SAP Business One

Grupa Kapitałowa SARE zajmująca się e-marketingiem zakończyła wdrożenie SAP Business One – partnerem wdrożeniowym jest firma Altab. Głównym celem wdrożenia była automatyzacja i przyspieszenie procesów biznesowych oraz usprawnienie przepływu informacji między spółkami należącymi do grupy.

SARE pracę na nowym systemie rozpoczęła w styczniu. Aktualnie Altab prowadzi nadzór nad pracą produktywną.

altabWdrożenie objęło swym zakresem wszystkie działy firmy – CRM, sprzedaż, zakup, księgowość i zarządzanie finansami. Istotnym elementem wdrożenia było uruchomienie elektronicznej platformy wymiany danych i dokumentów wewnątrz Grupy Kapitałowej i z zewnętrznymi Partnerami Biznesowymi. Miało ono na celu eliminację papierowego obiegu dokumentów, usprawnienie współpracy regionalnej i zagranicznej, a w konsekwencji poprawę efektywności ekonomicznej firmy.

Wdrożenie systemu SAP to przede wszystkim kolejny krok prowadzący Grupę na rynek główny GPW. Ma na celu koordynację procesów sprzedażowych w całej Grupie Kapitałowej. Zależało nam na tym, aby usprawnić procesy budowania i utrzymywania kontaktów biznesowych, a także zoptymalizować proces obiegu informacji w firmie. Narzędzie, na które się zdecydowaliśmy nareszcie spełnia nasze oczekiwania

– powiedział Dariusz Piekarski, dyrektor zarządzający i członek zarządu SARE SA.

, ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.