Top Nav

T-Systems Polska będzie oferować rozwiązania SAP w chmurze

Spółka T-Systems Polska będzie oferować rozwiązania SAP w modelu opartym na chmurze. Usługa Dynamic Services for SAP Solutions została zaprezentowana podczas tegorocznego SAP Forum, które odbywało się w Sopocie w ubiegłym tygodniu.

t-systemsRozwiązanie przeznaczone jest zarówno dla dużych przedsiębiorstw jak i dla mniejszych. Wykorzystanie tego rozwiązania pozwoli zmniejszyć koszty nawet o 30 proc. Przedsiębiorstwa nie ponoszą pełnych kosztów zakupu i wdrożenia infrastruktury, sprzętu czy oprogramowania, a także automatyzacji i integracji procesów oraz zarządzanie aplikacjami. Uiszczają opłaty wyłącznie za te rozwiązania, z których korzystają. Parametry usługi można w każdej chwili również zmieniać, dostosowując ją do potrzeb biznesowych.

Dynamic Services for SAP Solutions umożliwia wykorzystanie m.in. rozwiązania ERP, CRM, BI czy Big Data, które są udostępniane za pośrednictwem zwirtualizowanej platformy.

, , ,

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.