Top Nav

Zapraszamy na konferencje i seminaria

W ciągu najbliższych dwóch tygodni odbędą się dwie ciekawe konferencje – “ERP i CRM w polskich przedsiębiorstwach”, “Nowe oblicze bankowości – wykorzystanie technologii” oraz jedno szkolenie “Akademia Beyond.pl 2.0 w Gdańsku”. 

erp_crm_banner

ERP i CRM w polskich przedsiębiorstwach to bezpłatna konferencja skierowana głównie do przedstawicieli zarządu, dyrektorów i kadry zarządzającą marketingu, sprzedaży i działów IT. Spotkanie zostało podzielone na dwie ścieżki – ERP i CRM. W części poświęconej ERP uczestnicy dowiedzą się o integracji procesów, obiegu dokumentów czy planowaniu produkcji. Część CRM to dobre praktyki i case-study z wdrożeń.

29 września odbędzie się konferencja “Nowe oblicze bankowości – wykorzystanie technologii”. Na konferencji poruszone będą tematy z zakresu zarządzania placówką, między innymi: rozliczenia między oddziałami, wsparcie procesów, zarządzanie aplikacjami, identyfikacja i uwierzytelnianie użytkowników w sieci, zarządzanie operacjami, a także nowe strategie usług – Data Center i Cloud Computing.

W Gdańsku 6 października odbędzie się szkolenie “Akademia Beyond.pl 2.0”. W ramach szkolenia zapoznamy się z nowymi trendami wirtualizacji i wykorzystania chmury obliczeniowej. Dzięki zaangażowaniu Partnerów, dla pierwszych 10 osób koszt udziału w Akademii Beyond.pl to 0 zł!

Zapraszamy!

RynekERP.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku twojego urządzenia zmień ustawienia swojej przeglądarki.